Головна » Новини » У Калуській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 відкрито сенсорну кімнату – чарівний світ розвитку дитини
sens3

У Калуській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 відкрито сенсорну кімнату – чарівний світ розвитку дитини

У переддень великого свята Миколая Калуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 першою з-поміж закладів освіти міста відкрила сенсорну кімнату.

Шановними гостями були методист Івано-Франківського ОІППО Липка О.М., начальник управління освіти Калуської міської ради Люклян І.О., головний спеціаліст управління освіти з питань організації навчального процесу дітей з особливими освітніми потребами Головатчук Т.П. Директор школи Кусень М.В. ознайомив присутніх з наявним обладнанням та специфікою його використання на різних етапах занять.

Сенсорна кімната – це потужний інструмент для розширення і поглиблення світогляду, сенсорного та пізнавального розвитку, в першу чергу, дітей з особливими освітніми потребами. Обладнання кімнати дозволить забезпечити високий рівень проведення корекційно-розвиткових занять практичним психологом та вчителем-логопедом. Важливим стане проведення занять для дітей п’ятирічного віку, які навчаються за програмою «Школа розвитку». Вихованці матимуть змогу бути учасниками артстудії, мюзикл-тайму, фітбол-гімнастики, ізостудії та інших пізнавально-розвивальних занять.

Для створення сенсорної кімнати використано кошти в сумі 31 153 грн. Щиро дякуємо міській владі,  депутату  міської ради Тарасові Ходаку, голові громадської молодіжної організації «Центр психології та фізичного розвитку дитини» Володимирові  Сакуличу  за  матеріальну підтримку  дітей з особливими освітніми потребами.

sens1
sens2
sens4

Написати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

+ 35 = 41