Головна » Новини » 29 річниці виводу військ з Афганістану приурочено турнір з волейболу

29 річниці виводу військ з Афганістану приурочено турнір з волейболу

20180217_112047 20180217_113424 20180217_155001 20180217_100851

29 річниці виводу військ з Афганістану

приурочено турнір з волейболу

Жити пам’яттю про благородні вчинки, сповідувати ідеали справедливості, прищеплювати любов до героїчного минулого нащадкам – обов’язок сучасників. Безліч заходів присвячується визначним подіям та постатям, що їх творили. Цього разу до29 річниці виводу військ з Афганістану17 лютого 2018 року на базі Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 було проведено традиційнийволейбольний турнір.

У заході взяли участь вісім команд. Розпочалися змагання урочистостями, в рамках яких із вітальним словом виступили начальник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян та голова Калуського територіального об’єднання ветеранів АфганістануВолодимир Сорохтей, якізгадали ті трагічні події, закликали вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Також у власних виступах наголосили на важливості залучення молоді до здорового способу життя шляхом заняття спортом.

На здійсненні свідомого вибору, вибудуваного на засадах українського менталітету, закцентувала увагу директор Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Лідія Когут.

Зійшовся спортивний інтерес у запеклихзмаганнях, де гравці демонстрували свої уміння гри у волейбол. За результатами турніру перше місце виборола команда учнів Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (кер. Держицький Р.В.), друге посіла команда Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» (кер. Качур В. М.), а третє – команда Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (кер. Михайловський В. В.). Переможців нагороджено кубками, грамотами та медалями.

Урочиста церемонія нагородження переможців і призерів стала ще одним виховним моментом, адже медалі хлопцям одягали справжні герої, ті, хто по-справжньому, жертвуючи власним життям, захищав інтереси Батьківщини.