Головна » Новини » Нова українська школа: від теорії до практики
Screenshot_3

Нова українська школа: від теорії до практики

У лютому-березі управлінням освіти проведена значна робота із педагогічними кадрами щодо їх підготовки в умовах роботи Нової української школи. 3-4 березня на базі Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» успішно розпочалася І (очна) сесія, а 26-31 березня  відбудеться ІІ сесія з підвищення кваліфікації учителів майбутніх перших класів.

Треба зауважити, що навчаються не лише учителі. Проводяться методичні заходи із заступниками директорів закладів загальної середньої освіти міста, які відповідають за функціонування початкових класів. У лютому вони мали нагоду ознайомитися із особливостями роботи в першому класі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей», який працює за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», а в березні відвідали ЗОШ І ступеня №11, у якій два перші класи (пілотні) з вересня 2017 року упроваджують новий Державний стандарт.  Заступники директорів побачили, як на освітній процес впливають особливості організації простору класу, нові засоби здобуття освіти  та сучасні методики і підходи.

Впевнені, що заклади загальної середньої освіти разом із батьківською громадськістю та за підтримки влади міста успішно розпочнуть реформи у новому 2018-2019 навчальному році.

Написати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

4 × 2 =