Головна » Новини » Фестиваль «Юні таланти»
1

Фестиваль «Юні таланти»

1 червня 2018 року в рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей в ПК «Юність» відбувся фестиваль «Юні таланти» вихованців закладів  дошкільної та позашкільної освіти міста.

Дивовижні декорації, неперевершені костюми, хореографічні композиції, запальні таночки та дзвінкі пісні створили святкову атмосферу в залі. Кожен виступ вражав своєю  оригінальністю, виконавською майстерністю. Усі присутні приємно вражені та не шкодували щирих усмішок і аплодисментів.

Педагогами та вихованцями ЦХТДЮМ та ЦНТТУМ у фойє другого поверху була організована виставка творчих робіт.

З привітанням від міського голови Ігоря Матвійчука до учасників та глядачів звернулася начальник управління освіти Ірина Люклян, яка наголосила на тому, що юні обдарування дошкільних навчальних закладів одержують свій творчий розвиток у позашкіллі. Ірина Олексіївна подякувала за плідну працю педагогам, організаторам, батькам та усім тим, хто долучився до створення такого чудового свята. Не обійшлося на святі без нагород: 20 вихованців чотирьох позашкільних закладів нагороджені грошовими преміями міського голови, а заслужені тренери України Юрій Кірілов та Людмила Семанишина – ще й подяками. Усі інші діти – учасники фестивалю отримали солодкі подарунки, розвивальні ігри.

Глядачі достойно оцінили результати праці та вкладені зусилля освітян.

фестиваль-1фестиваль-2 фестиваль-3 фестиваль-4 фестиваль-5фестиваль-6 фестиваль-7 фестиваль-8 фестиваль-9DSC08902

Написати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

2 × = 10