Головна » Новини » «Призначено директора новоствореного інклюзивно-ресурсного центру»

«Призначено директора новоствореного інклюзивно-ресурсного центру»

Незабаром запрацює комунальна установа«Інклюзивно–ресурсний центр Калуської міської ради», яку створено з метою  забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуттядошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у закладах професійно-технічної освіти.

Відповідно до рішення міської конкурсної комісії, яка засідала під головуванням заступника міського голови Любові Максимович (протокол №1 від 30 травня 2018 року), серед двох кандидатів переможцем визнано і рекомендованопризначити на вакантну посаду директора центруЮРЧАКСвітлануОлександрівну.Розпорядженням міського голови від 11 червня 2018 року №75-к/01 вона призначена на контрактній основі директором центру з 12 червня.

Юрчак С.О., освіта повна вища педагогічна, закінчила Київський державний педагогічний інститут імені М. Драгоманова за спеціальністю «Дефектологія» 1992 року. Працювала учителем індивідуальної роботи з розвитку слуху та формування вимови у Калуській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів №2 Івано-Франківської обласної ради та за сумісництвом вчителем-логопедом у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Добродія Калуська» Калуської міської ради.

Упродовж ряду років, з 2007 по 2018, була активною учасницею тематичних фахових семінарів, навчальних курсів, майстер-класів тощо.

Стаж педагогічної роботи – 26 років, кваліфікаційна категорія – «спеціаліст вищої категорії».

 

Написати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

39 + = 46