Головна » Новини » Нова українська школа – старт реформи, участь громад
viber image

Нова українська школа – старт реформи, участь громад

Традиційно наприкінці літа відбуваються серпневі конференції педагогічних працівників. В складі делегації Івано-Франківської області місто Калуш представила Леся Кобзан, заступник начальника управління освіти міської ради.

В ході роботи конференції освітян привітали Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти і  науки України Лілія Гриневич. На зібранні педагогічного товариства виступили окремі члени українського Уряду та представники іноземних держав.

Цікавими для присутніх були панельні дискусії «Процес децентралізації в Україні та реформа освіти», «Нова українська школа: компетентності для життя в 21-му столітті», «Новий освітній простір – складова сучасного шкільного середовища», робота в групах за різними напрямами.

Відрадно, що в Калуші міський голова Ігор Матвійчук, міська рада впродовж багатьох років освітню галузь вважають пріоритетною та постійно підтримують. Тому з упевненістю ступаємо у новий 2018-2019 навчальний рік – рік запровадження реформи в освіті.

Написати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

39 + = 43