Головна » Новини » Контингент школярів у Калуші зростає

Контингент школярів у Калуші зростає

Контингент школярів у Калуші зростає

06 вересня 2018 року виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення про фактичну мережу закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2018-2019 навчальний рік. У новому навчальному році функціонуватиме 283 класи, у яких здобуватимуть освіту 7 343 учні (у минулому навчальному році –навчалося 7 205 дітей у  278 класах). Цього року значно збільшився контингент першокласників (на 79 дітей) та  десятикласників (на 73 дитини). Порівняно з попереднім навчальним роком зросла кількість класів з інклюзивним навчанням:  у 21 класі навчатиметься 23 дітей (торік – у 9 класах – 11 дітей). З 2018-2019 навчального року вперше функціонуватиме один спеціальний клас у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4.

На одну зменшилася кількість груп продовженого дня.Цьогоріч передбачено, що у ЗЗСО працюватиме 32 групи продовженого дня для 935 дітей.

У закладах дошкільної освіти міста списковий склад дітей збільшився на 20 осіб, у 81 групі десяти закладів перебуватиме 2 331 дитина.

Практично без змін затверджено мережу закладів позашкільної освіти. Формування навчальних груп гуртків центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, центру науково-технічної творчості учнівської молоді, ПЗ «Кімната школяра», спортивних відділень у дитячо-юнацькій спортивній школі триватиме до 15 вересня. Тож юні калушани ще мають змогу вибрати заклад, у якому розвиватимуть свої творчі, інтелектуальні, спортивні здібності й таланти.

на сайт про мережу-1

Написати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

4 × = 20