Головна » Новини » Педагоги-дошкільники підвищували свою фахову майстерність

Педагоги-дошкільники підвищували свою фахову майстерність

З 17 по 21 вересня на базі закладів дошкільної освіти міста Калуша відбулося ряд методичних об’єднань педагогічних працівників.

В ДНЗ (яслах-садку) «Калинка» молоді вихователі проектували “шлях професійного зростання” педагога закладу дошкільної освіти та практикувались у складанні робочого дня вихователя за допомогою інтелект-мап на засіданні методичного об’єднання  «Крок за кроком»(керівник Токар Вікторія).

На базі ДНЗ (яслах – садка) «Ягідка» відбулося  засідання клубу педагогів – новаторів «Стежинами рідного краю», керівником  якого є вихователь Грицюк Леся Степанівна. Педагоги обговорили та затвердили план роботи клубу на 2018 – 2019 навчальний рік та зробили підсумок роботи клубу за попередні роки: у 2017 році створено альманах «Минуле, сучасне, майбутнє», у 2018 році – посібник для вихователів та батьків «Часи минають, та ми їх пам’ятаємо…» .

У ДНЗ (яслах-садку) «Струмочок» відбулось методичне об’єднання вихователів груп  старшого дошкільного віку (керівник Іващишин І.В.) на тему «Інтеграція в дошкільній освіті або сучасне інтегроване заняття:робота над помилками». Педагоги вправлялись в інтегруванні різних розділів програми , видів діяльності відповідно до вимог чинних програм для дітей старшого дошкільного віку, а потім презентували свої ідеї.

Методичне об’єднання вихователів груп середнього дошкільного віку на тему «Використання інтелектуальних карт у плануванні та організації освітнього процесу з дітьми середнього дошкільного віку» (керівник методичного об’єднання Лаюк Т.Й.) відбулося в ДНЗ (яслах-садку) «Росинка».

На засіданні методичного об’єднання  вихователів-методистів, яке відбулося в ДНЗ (яслах-садку) «Ластівка» (керівник Дячук Г. Ф.) було розглянуто питання наступності між дошкільною та початковою освітою в умовах Нової української школи. Педагоги ділились новітніми формами методичної роботи для підвищення якості дошкільної освіти  та забезпечення наступності у час змін.

В цьому ж закладі пройшло засідання методичного об’єднання інструкторів  з фізкультури (керівник Максимович С. М.), під час якого педагоги обговорювали методичні рекомендації «Щодо забезпечення наступності  дошкільної та початкової освіти» та презентували нестандартне фізкультурне обладнання, яке значно підвищує зацікавленість дошкільників фізкультурою.

Під час батьківського всеобучу “Спілкуємося на рівних” для педагогічних працівників м. Калуша, який пройшов у ДНЗ (яслах-садку) «Золотий ключик» обговорено питання: “Системний підхід до співпраці з родинами вихованців – аспекти, напрямки та форми” педагогам запропоновано схему-модель “Нетрадиційні форми роботи з батьками”.

0001 (1) 00020003

Написати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

93 ÷ = 31