Головна » Новини » Професійні діалоги учителів початкових класів
НУШ логотип

Професійні діалоги учителів початкових класів

Упродовж осінніх канікул учителі початкових класів міста підвищували всій професійний рівень. У локації міста, на базі Калуського ліцею №10, розпочався ІІ етап підготовки учителів майбутніх перших класів для роботи в Новій українській школі у 2019-2020 навчальному році.

З метою обміном досвіду роботи в Новій українській школі, обговоренням проблемних питань та шляхів їх вирішення відбулися професійні діалоги учителів 1 класів міста на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №№1,7 та Калуського ліцею №10. У закладах загальної середньої освіти міста учителі працюють за трьома  освітніми програмами: науково-педагогічного проекту «Інтелект України» (ліцеї №№2,10, ЗОШ №3,5), Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О.Я. Савченко (ЗОШ №№1,3,5,6,8,9, ліцеї №№2,10), Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом Р.Б. Шияна (ЗОШ №№4,7, початкова школа №11). Кожен учитель першого класу  взяв участь у методичній роботі відповідно до своїх запитів та програми, за якою працює.

Керівники міських методичних об’єднань Зоряна Морис та Віра Атаман організували та провели анкетування учителів. Педагоги поділилися враженнями від роботи за новими програми, проблемами, що виникають в роботі, виробили рекомендації для успішної подальшої роботи. Учителі відзначили користь спільної продуктивної праці у формі професійного діалогу.

Окрім того, відбулося обговорення проекту Типових освітніх програм (ІІ цикл, 3-4 класи), за підсумками якого вироблені пропозиції будуть надіслані у Міністерство освіти та науки України для реагування.P81030-090446 P81030-095723 viber image viber image1

 

 

 

Написати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

6 + 2 =