Головна » Новини » Педагоги-дошкільники вдосконалюють професійну майстерність
ujkjdyf

Педагоги-дошкільники вдосконалюють професійну майстерність

На базі закладів дошкільної освіти міста Калуша відбулися чергові засідання   методичних об’єднань педагогічних працівників.

В  ДНЗ (яслах-садку) «Струмочок» методичне об’єднання вихователів старших груп (керівник Іващишин  І. В.) проходило у формі педагогічної лабораторії, метою якої було розкрити сутність методу застосування інтелектуальних карт у плануванні та організації освітнього процесу  в ДНЗ.

На черговому засіданні клубу педагогів – новаторів «Стежинами рідного краю», яке відбулося в ДНЗ (яслах – садку) «Ягідка»  (керівник   Грицюк Л.С.), педагоги розглянули питання  «Праця дорослих як важливий компонент економічного виховання дошкільників» ,   презентували           лепбуки з  даної тематики, вправлялись в складанні  інтелектуальної карти «Мандрівка планетою «Професії».

З метою ознайомлення педагогів-дошкільників з системою відтворення інформації за допомогою  мнемотехнології,  у ДНЗ (яслах-садку) «Росинка» відбулося методичне об’єднання вихователів груп середнього дошкільного віку . Учасники створювали  мнемодоріжки,  мнемотаблиці, схеми-моделі  до віршів, загадок, казок тощо.

На базі ДНЗ (ясел-садка) «Золотий ключик» проведено методичне об’єднання вихователів ІІ молодших груп. Тема зустрічі: «Гаджети в житті дитини: за і проти». Обмінюючись думками, вихователі відзначили позитивні і негативні сторони користування гаджетами, а також поділилися досвідом використання фототерапії .

На засіданні школи молодого вихователя «Крок за кроком” педагоги ознайомились із концепцією курсу “Освіта для сталого розвитку”. Керівник Токар В. Д., вихователь-методист ДНЗ (ясел-садка)  “Калинка”,  окреслила основні завдання та пріоритетні напрямки курсу, за яким працюють педагоги закладу, а вихователь Галина Зорило провела заняття гуртка “Маленькі дослідники”.

Питання взаємодії систем фізкультурно-оздоровчих заходів у дошкільно-му закладі та початковій школі було обговорено на  засіданні методичного об’єднання інструкторів з фізичної культури (керівник Максимович С. М.). Зустріч пройшла на базі Калуської  ЗОШ №1, де вчитель фізкультури  цієї школи  Тимків Г. В. презентувала новітні  форми та методи , які використовує з дітьми початкової школи.

Вихователі-методисти обговорювали питання побудови освітнього процесу в дошкільному закладі. Педагоги обмінювались досвідом блочно-тематичного планування за принципом методичного конструктора. Засідання проходило у ДНЗ (яслах-садку) «Ластівка».  Керівник методоб’єднання вихователів І-х молодших груп Федура М. В. організувала  на базі цього ж закладу педагогічний діалог «Особливості сучасних форм та методів роботи з розвитку мовлення дітей третього року життя». Педагоги розробляли схеми-моделі для навчання дітей розповідання  казок.

 

20170221_133525 (2) 20180123_131816 20190130_135103 51256808_532929277196032_5331011126891118592_n

All-focus

All-focus

All-focus

All-focus

IMG-01c67e350bad85998710a07f83362def-V received_2143287492376123 фото

Написати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

3 × 2 =