Головна » Новини » Вчителі НУШ знову навчаються
001 (1)

Вчителі НУШ знову навчаються

21 лютого відбувся міський семінар-практикум  учителів початкових класів «Розвивальне освітнє середовище у початковій школі як чинник  становлення успішної особистості в соціумі». Цього разу з особливостями організації  освітнього процесу в умовах запровадження Концепції НУШ  поділився Мирослав Кусень, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, на базі якої і проходив захід.

Із сучасними методиками навчання учнів ознайомили своїх колег учитель початкових класів Мирослава  Баволяк та англійської мови Лариса Височан на бінарному уроці з навчання грамоти та англійської мови в 1-А класі (навчаються за укладеною програмою О.Савченко),  Людмила Самборська, вчитель початкових класів на уроці «Я пізнаю світ»  у 1-Б класі ( навчаються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»), поділилися своїм досвідом Галина Пукіш, вчитель-початкових класів на майстер-класі «Розвиток критичного мислення в контексті вимог НУШ», практичний психолог Оксана Кулик, на практичному занятті «Прийоми психо-емоційного налаштування на співпрацю в умовах НУШ». Цікаво провели час релаксу «Імбирне щастя» під керівництвом вчителя Наталії Дідошак.

Підсумовуючи роботу семінару, начальник управління освіти міської ради відзначила, що в школі №5 створене справді сприятливе середовище для навчання дітей, особливо в початковій школі, бо тут спрацювали три основні чинники: турбота та професіоналізм адміністрації,  матеріально-технічна база та готовність педагогів на цьому етапі надавати якісні освітні послуги.

Написати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

× 8 = 8