Головна » Новини » ОСВІТЯНИ ЗВІТУЮТЬ ЗА 2018 РІК
blornot

ОСВІТЯНИ ЗВІТУЮТЬ ЗА 2018 РІК

12 березня у приміщенні Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 відбулось засідання колегії управління освіти. Головним питання порядку денного було підведення підсумків бюджетного 2018 року, яке  детально проаналізувала начальник управління освіти Ірина Люклян.

Оскільки   у зв’язку із новоприйнятим Законом України «Про освіту» з 1 січня 2018 року  заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної   освіти міста були переведені  на умови самостійного ведення господарської діяльності та бухгалтерського обліку, то звітували всі  директори. Доповідачі  підтримали думку Ірини Олексіївни, що у забезпеченні  гідних умов для реалізації освітніх реформ міською владою впродовж багатьох років здійснюється належне фінансування галузі. Директори зазначили, що дякую міському голові Ігорю Матвійчуку бюджет 2018  був дійсно бюджетом розвитку освіти міста.

З другого питання виступила заступник начальника Леся Кобзан, яка зазначила, що завдяки злагодженій роботі кількість звернень громадян у минулому році на третину зменшилась (із 108 до 78), левову частку усіх звернень займають клопотання про влаштування дітей із сільської місцевості у заклади дошкільної освіти міста .

Написати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

÷ 2 = 5