Головна » Новини » Відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання
pzno_19

Відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Цьогоріч   пробне тестування  відбулося на базі двох освітніх закладів міста (Калуського ліцею №2 та загальноосвітньої школи №6) 16 та 23 березня  з таких предметів: української мови та літератури, математики, історії України, географії, фізики, хімії, біології, іноземних мов.

Участь у пробному тестуванні дала можливість відчути атмосферу ЗНО та дізнатися про всі його етапи проведення:

  • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
  • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитися ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Для проходження пробного зовнішнього тестування зареєструвалося 933 учасники, що на 153 більше, ніж в минулому році. У тестуваннях взяло участь 910 учасників, не з’явилось 23, явка становила – 97,5% (у 2018 році-96,4%). Найбільше учасників виявило бажання пройти тести з української мови та літератури (477), історії України та англійської мови ( 136), математики (114), найменше – з німецької мови (3), географії (7). Для організації пробного незалежного оцінювання було залучено 163 особи персоналу, задіяно  67 аудиторій.

Учасники, які брали участь у пробному тестуванні  можуть перевірити правильність виконання завдань та вирахувати кількість набраних тестових балів скориставшись сервером «Визначити результати пробного ЗНО» на сайті Українського центру якості освіти.

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку результатів, особи, які заповнили електронний бланк, зможуть з 29 квітня 2019 року. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті учасники, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

 

 

Написати відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

× 6 = 6