Головна » ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 навчальному році

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 навчальному році

12 січня 2016 року в м. Івано-Франківськ розпочався ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 141 учень загальноосвітніх навчальних закладів братиме участь в обласних інтелектуальних змаганнях.

Переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад  стали:

з правознавства

І місце

Курник Валентина, учениця 10 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Ольга Забавська)

ІІ місце

Тепак Святослав, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Володимир Заяць)

ІІІ місце

Чошко Вероніка, учениця 9 класу  Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Ольга Забавська)

Прокоф’єва Олена, учениця 9 класу  Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Ольга Забавська)

Романишин Владислав, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Володимир Заяць)

 з історії

І місце

Поважняк Анна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Надія Кучер)

Коршинська Катерина, учениця 9 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Ольга Забавська)

ІІ місце

Любинецька Анастасія, учениця 11 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Ярослав Бахматюк)

Буняк Богдан, учень 11 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Ярослав Бахматюк)

Олінкевич Віталій, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Ірина Музичин)

Поліщук Надія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Надія Кучер)

ІІІ місце

Войціцький Юрій, учень 10 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Ольга Дороніна)

Бачинський Ігор, учень 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» (вчитель Зореслава Сімків)

Білоножкіна Юлія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель Галина Гаталевич)

Чебан Леся, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 (вчитель Олеся Тимків)

Олексин Максим, учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 (Оксана Кузь)

 з інформаційних технологій

ІІІ місце

Шийка Андрій, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» (вчитель Борис Мельник)

 з німецької мови

Дмитрик Юлія, учениця 10 класу СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови (вчитель Надія Корнілова)

Любинецька Анастасія, учениця 11 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Галина Данилів)

 з української мови та літератури

ІІІ місце

Чебан Леся, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 (вчитель Галина Кохан)

Паньків Тетяна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 (вчитель Тетяна иДжогола)

Поліщук Надія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (вчителі Лідія Куришко, Лариса Кучма)

Ганущак Тетяна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (вчителі Оксана Яворська, Лариса Кучма)

Гринів Софія, учениця 8 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчителі Ліна Стефанюк, Галина Оленюк)

Коршинська Катерина, учениця 9 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчителі Ганна Феленчак, Наталія Анікіна)

з хімії

ІІ місце

Прокоф’єва Олена Русланівна, учениця 9 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Олександра Гетьманчук)

ІІІ місце

Сенич Олександр Петрович, учень 8 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Олександра Гетьманчук)

Дзюбановська Тетяна Романівна, учениця 9 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Олександра Гетьманчук)

Лужецький Євген Олександрович,  учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель Лідія Погинайко)

з англійської мови

І місце

Мельник Наталія Миколаївна, учениця 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка (вчитель Ольга Бурин)

Гаврилів Яна Павлівна, учениця 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка (вчитель Ірина Шевчук)

ІІ місце

Мисак Мар’ян Богданович, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель Ірина Коваль)

Яремко Назар Мар’янович, учень 10 класу Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Леся Шпенюк)

Дмитрик Юлія Олегівна, учениця 10 класу СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови (вчитель Леся Масимів)

ІІІ місце

Токарчук Дана Богданівна, учениця 11 класу СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови (вчитель Ганна Савчин)

Крашеніннікова Вікторія Владиславівна, учениця 9 класу11 класу СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови (вчитель Ірина Костик)

Шпитальна Ірина Володимирівна, учениця 10 класу СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови (вчитель Ірина Костик)

з економіки

ІІІ місце

Гринів Оксана Миколаївна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (вчитель Володимир Чабаранок)

Чолій Наталія Сергіївна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (вчитель Володимир Чабаранок)

Твардовська Тетяна Ігорівна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель Олена Баркова)

Білоножкіна Юлія Михайлівна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель Олена Баркова)

Швець Степан Іванович, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель Олена Баркова)

 

з астрономії

ІІ місце

Благий Андрій Ігорович, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 (вчитель Світлана Лизень)

Пакіж Тарас Васильович, учень 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка (вчитель Олександр Безушко)

з біології

ІІ місце

Войціцький Юрій Юрійович, учень 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка (вчитель Галина Лойош)

ІІІ місце

Коршинська Катерина Миколаївна, учениця 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка (вчитель Галина Лойош)

Прокоф’єва Олена Русланівна, учениця 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка (вчитель Галина Лойош)

Найда Юліана Ігорівна, учениця 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» (вчитель Тетяна Павлишин)

Юрчик  Юліана Ігорівна, учениця 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» (вчитель Тетяна Павлишин)

Кушлик Анастасія Юріївна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Тетяна Бреславська)

Дрогомирецький Назар Тарасович, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 (вчитель Леся Лазоришин)

Піменова Каріна Денисівна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Галина Томін)

Гринчишин Ірина Василівна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (вчитель Ольга Михайловська)

з трудового навчання

І місце

Мельник Олександр Богданович, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Олексій Яценюк)

ІІ місце

Кушлик Ілля Володимирович, учень 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка (вчитель Олег Балван)

ІІІ місце

Савчин Анна Романівна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (учитель Оксана Феняк)

Геренда Олена Андріївна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель Галина Решетник)

з інформатики

І місце

Зомчак Микола Мирославович, учень11 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Галина Дуркало)

ІІІ місце

Бондар Владислав Леонідович, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вчитель Ольга Джигола)

 з фізики

І місце

Благий Андрій Ігорович, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 (вчитель Світлана Лизень)

ІІІ місце

Пакіж Тарас Васильович, учень 11 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка

(вчитель Олександр Безушко)

Возняк Володимир Зіновійович, учень 10 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка

(вчитель Олександр Безушко)

Прокоф’єва Олена Русланівна, учениця 9 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка

(вчитель Надія Іванків)

Виклинець Любомир Васильович, учень 8 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка

(вчитель Надія Іванків)

Малий Роман Михайлович, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель Олександр

Патюк)

з географії

ІІІ місце

Левицький Олександр Олегович, учень 10 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Алла Маковська)

Войціцький Юрій Юрійович, учень 10 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Алла Маковська)

Голинська Леся Романівна, учениця 9 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Алла Маковська)

Максимець Софія Олегівна, учениця 9 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Алла Маковська)

Гаврилюк Марта Романівна, учениця 8 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Алла Маковська)

Чебан Леся Олегівна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 (вчитель Галина Глущак)

Паньків Тетяна Володимирівна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №7(вчитель Галина Глущак)

Поліщук Надія Сергіївна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Леся Гузаревич)

Бачинський Ігор Юрійович, учень 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» (вчитель Галина Оленчук).

 

з екології

І місце

Яремко Назар, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель  Тетяна Бреславська)

Тихан Олена, учениця 11 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Галина Лойош)

ІІ місце

Олевич Богдан, учень  10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель Лариса Громова)

 ІІІ місце

Сметаннікова Софія, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3(вчитель  Тетяна Бреславська)

Кушлик Анастасія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3(вчитель  Тетяна Бреславська)

з іспанської мови

І місце

Король Діана Володимирівна, учениця 10 класу Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель Галина Пристаюк)

ІІ місце

Лесів Юлія Сергіївна, учениця 10 класу Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель Валентина Петрів)

з французької мови

ІІІ місце

Токарчук Дана Богданівна, учениця 11 класу СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови (вчитель Ірина Ковалик)

з польської мови

ІІ місце

Строчук Яна Андріївна, учениця 10 класу СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови (вчитель Надія Барнич)

Пасєка Олеся Мирославівна, учениця 7 класу СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови (вчитель Надія Барнич)

Бідонько Христина Олегівна, учениця 11 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Оксана Бігун)

ІІІ місце

Воробель Ольга Романівна, учениця 11 класу СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови (вчитель Надія Барнич)

Лесюк Юлія Іванівна, учениця 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» (вчитель Наталія Пасєка)

Семанишин Станіслав Андрійович, учень 7 класу Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Оксана Бігун)

 

з російської мови та літератури

ІІІ місце

Куценко Анна Олександрівна, учениця 11 класу СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови (вчитель Тетяна Мовчан)

 

з математики

І місце

Мироненко Станіслав Олексійович, учень 9 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Роман Рожик)

ІІ місце

Благий Андрій Ігорович, учень 10 класу Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 (вчитель Олександра Корбутяк)

Швець Степан Іванович, учень 11 класу Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель Тетяна Мельник)

Кучер Софія Іванівна, учениця 8 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Тамара Василишин)

Дануца Вікторія Ігорівна, учениця 7 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Тамара Василишин)

ІІІ місце

Бреславський Олег Ігорович, учень 8 класу Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель Світлана Медвідь)

Возняк Володимир Зіновійович, учень 10 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Віра Білецька)

Бабій Софія Василівна, учениця 7 класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка (вчитель Галина Дуркало)

Шахов Михайло Євгенович, учень 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей (вчитель Оксана Костанкевич).

 

 

Вітаємо талановитих учнів та їх наставників!